Jõulurahu on peagi kohal, mis viitab ka sellele, et aasta lõpp on ukse taga. Harju JK hooaja lõpetamine ja jõulupidu toimus uues “punases kuues” Gala formaadis. Eesmärgiks oli tunnustada kõiki tööka aasta eest: lapsevanemaid, toetajaid, treenereid koos staffiga ning loomulikult meie jalgpallureid nii väikeseid kui ka suuri. Aasta on möödunud kiirelt ja sellel aastal on toimunud Klubis palju muutusi, mis on värskendanud ja toonud uut hingamist ja enegiat. Soovime Gala formaadis üritusest luua traditsiooni, kus pidulikus õhkkonnas kogu jalgpallipere saab kokku, teeme koos hooaja kokkuvõtte :), jagame rõõme ja kõrghetki. Peamine, et naudime õhtut vaadates sõbrale silma ja patsutades õlale “well done” !
Väga, väga tore oli näha, et meid Harjukaid oli kohale tulnud nii palju, mis tekitas õhku erilise tunde.
Meie õhtut juhtis Laagri Kooli direktor ning Harju JK Laagri kodumängude kommentaator Toomas Artma, kelle hääl on kui muinasjutuvestjal ning nalju varukast rohkem kui mõnel eesti koomikul.
Ei saa ümber ega üle meie Harju JK IT-mehest Andre Kosest, kelleta ei oleks meie pildil häält ja me ei kuuleks laste vahvaid kõnesid.
Suur aitäh Harju JK turundusjuhile Merike Kensile, kes juhtis kogu korralduspoolt, et see tore õhtupoolik õnnestuks ning värskendades sellega meie jõuluüritust.
Suured tänud kõikidele lastevanematele, kes aitasid lastele organiseerida kifte jõulukinke! Lapsed oli hiilgama rõõmsad 🙂
Kes sellel aastal Galale ei jõudnud ja ei saanud osa armastatud Aleksei Turovski motivatsioonikõnest, mis sai spetsiaalselt lastele filmitud, siis nüüd on võimalik seda mitu korda järjest vaadata siit.
Hetki galast saad vaadata, kopeerida ja sheerida facebooki vahendusel. Suuremas formaadis fotode link siin.

Sooja südame saatel soovime Teile ilusaid saabuvaid pühi.