HARJU JK ja ADIDAS on alustanud koostööd 2017 sügisest ning kogu Harjukate silme ees leidiski aset pidulik hetk Jõulugalal. Harju võistlusvorm on endiselt punane, mis värvina on energia ja aktiivsuse värv! Räägitakse, et punast värvi kandes mõjub see võitleva, ärritava, isekana ja agressiivsena. Ning jalgpallimaailmas on neid omadusi ühes heas tiimis väga vaja. Punane värv õhutab ka tegudele, peegeldab elujõudu, tekitab rõõmsat aktiivsust, võitlusvalmidust, eneseusaldust ja loomulikult õnne! Muidugi ainult punasele värvile lootma ei saa jääda, et häid tulemusi saavutada, kuid mugav ja kvaliteetne spordiriietus on motiveeriva tähendusega ning meil on heameel uudisena Teieni tuua ametlik uus koostöövorm.

ADIDAS on Euroopa suurim spordiriiete bränd, mis pakub alati kõige innovatiivsemaid lahendusi sportlastele ning ühtib paljuski Harju innovatiivse visiooniga. iSport (www.Isport.ee) on adidase varustuse edasimüüja Eestis ning tugeva baasiga jalgpalli valdkonnas, et pakkuda Klubile kvaliteetset lisaväärtust saavutamaks koos meiega kõrgeid eesmärke.

Kergelt ja mugavalt heade lahendustega: “Harju JK”—“Võistlusvorm”, “Treeningvorm”, “Talveriided”, “Spordikotid” http://isportshop.ee/jalgpalliklubid/harju-jk