Eesti Noorte Meistrivõistlustele on Harju JK Laagri välja pannud: U16, U15 ja U13 poisid. U16 ja U15 poisid mängivad selle vanuse Eesti kõrgeimal tasemel ehk Esiliigas, mis on juba saavutus omaette.
U13 poistel hakkab peale kvalifikatsiooni aasta, kus mängitakse selle peale, et 2020 hooajaks pääseda U14 Esiliigasse, mida kindlasti ka püüdma läheme 🙂

* U16 (Põhi sünniaasta 2004) – selles võistkonnas mängivad poisid saavad lisakogemust veel sellel hooajal ka U17 Eliitliiga I ja III divisjonis mängides. Needsamad 2004 poisid mängisid 2018 hooajal U15 vanuseklassis ning saavutasid 8nda koha. Neid poisse nimetame me “Võitlejateks”, sest olgugi, et tulemused 2018 hooaja esimeses pooles ei olnud kiiduväärt, olid nemad alati treeningutel kohal, motiveeritud, et saada paremaks ja targemaks – selline peabki iga spordimehe suhtumine olema! Sellise suhtumisega kindlustasid nad koha 2019 hooajaks U16 Esiliigasse. Loodame, et selline motivatsioon ja suhtumine treeningutesse kannab tasapisi juba ka sellel hooajal vilja. Samas tuletame meelde, tähtis pole mitte ainult võit, vaid platsil endast maksimumi välja pigistamine, nii treeningutel kui ka võistlustel, selliselt suhtudes, tulevad varem või hiljem ka tulemused 🙂 … Hooaega on alustatud väga kenasti, kus esimees mängus võideti 2:0 eelmise hooaja 7ndat meeskonda, olles ise eelmisel hooajal 8ndad…. Lets keep going!
Tabeliseisu saab näha siit, et näha ka mängude kalendrit klõpsake Harju JK Laagri nimele!

Peatreener: Victor Da silva
Treener: Erik Listmann ja Miguel Machado

* U15 (Põhi sünniaasta 2005) – 2018 hooajal mängisid need poisid U14 vanuseklassis ning saavutasid 6nda koha. Poisid tegid väga võimsa hooaja teise poole, kuid hooaja esimesel poolel korjati rohkem kogemusi, kui punkte. Loodame, et 2019 hooajal saavad poisid oma mängumootori kohe esimestest mängudest alates käima ning kontole hakkab kohe ka punkte tulema. Tegemist on väga talendikate poistega, kes pole oma täis-potensiaali veel platsil stabiilselt näidanud. Ootame juba põnevusega, mis 2019 hooaeg toob, kuid esimese kahe mänguga on teenitud juba 4 punkti ja sisse on lastud ainult 1 värav!
Mängude kalender ja tabeliseisu näeb siit, et näha ka mängude kalendrit klõpsake Harju JK Laagri nimele!
Peatreener: Miguel Machado
Treener: Erik Listmann

* U13 (Põhi sünniaasta 2007) – Tegemist on enamasti 2007 sünniaasta poistega (on mõni 2006 lõpp ja ka 2008 sünniaastaga poiss), kes lähevad 2019 hooajal, võiks isegi nimetada “heas mõttes lahingusse”, et tagada endale 2020 hooajaks koht U14 Esiliigas. Hooaeg on pikk ja raske ning hoiame pöialt, et poiste motivatsioon ja tahe säilib iga mäng viimaste sekunditeni ning mängitakse suhtumisega nagu “iga mäng oleks viimane mäng” – seda muidugi kõike positiivses võtmes öelduna. Infoks juba ka nii palju, et esimeses mängus purustati vastased lausa 6:0 seisuga!
Meie kõik hoiame teile tugevalt pöialt ning usume Teisse, et te oma eesmärgid saavutaksite.
Tabeli seisu näete siit, et näha ka mängude kalendrit klõpsake Harju JK Laagri nimele!
Peatreener: Indrek Nuuma
Treener: Miguel Machado, Margus Martsep

NB! Kõik lapsevanemad, olge head ja elage positiivselt oma lastele ja ka teistele lastele kaasa, rõhk on sõnal positiivselt 🙂 Igas mängus on kõikidel mängijatel omad hirmud ja kartused mängu ja vastaste ees ning toetavad sõnad, plaksutus ning rõõmuhõisked hea soorituse eest on kõige tugevam motivaator üldse, isegi, kui frustratsioon on suur, sest ei ole hetkel seis kõige parem! Tõstame kõik koos neid “ülesse”, selle asemel, et neid “alla suruda”. Uskuge meid, kõik treenerid lähevad kõiki mänge võitma, lihtsalt alati pole võit see, kui me mängu “numbriliselt” võidame. Me ütleme poistele alati seda, kui me mängime suhtumisega, et me anname endast platsil kõik, siis Me “kas võidame või saame õppetunni aga mitte kunagi Me ei kaota!”