*U17 (I) ja U17 (II)
Harju JK noored on jõudnud esmakordselt vanusesse, kus me saime välja panna võistkonna U17 Eliitliigasse, muuseas hooaeg algas juba märtsi alguses, seega juba üle 1 kuu on mänge peetud 🙂
Kuna mängijaid oli palju, siis paneme kohe välja kaks võistkonda, U17 Eliitliiga Esimene tase (Harju JK Laagri) ning ka kolmandale tasemele (Harju JK Rae).
U17 Eliitliiga I divisjonis mängivad 2003 ja 2004 Akadeemia mängijad, siis U17 Eliitliiga IIIndas divisjonis lisaks 2003 ja 2004 Akadeemia mängijatele mängivad veel ka Jüri selle vanuse Treeninggrupi poisid. Muuseas need samad Harju JK Jüri poisid, kes 2018 hooajal Noorte Rahvaliiga ära võitsid!
2020 hooajaks soovime välja panna ka U19 Eliitliiga vanuseklassi poisid, mis tähendab seda, et 2020 hooajal oleme mänginud kõikides noorteklassides ja Eliitliigades Eesti Jalgpalli Liidu egiidi all. Kohe kindlasti soovime seda traditsiooni jätkata, et iga hooajal oleks meil igas vanuseklassis noorte võistkond esindatud, mis on aluseks Esindusvõistkonna jätkusuutlikkusele.

Hoiame poistele “kõvasti pöialt”, et Eliitliiga I ja III divisjonis lõpetaksime Top 3 seas!

Mängude kalendrid:

U17 Eliitliiga I divisjon (Harju JK Laagri)

U17 Eliitliiga III divisjon (Harju JK Rae)

Harju JK Laagri U17 Eliitliiga I divisjon:
Peatreener: Victor Da Silva
Treener: Erik Listmann

Harju JK Laagri U17 Eliitliiga III divisjon:
Peatreener: Margus Martsep

Harju JK – Koos Oleme Parimad!