U12-U9 vanuseklassides ei mängita omavanuse Eesti Meistritiitli peale, vaid võistkonnad on jagatud erinevatesse alagruppidesse, kus aluseks on võetud, et grupid oleks moodustatud võimalikult piirkonniti.
U12 vanuseklassis mängitakse välja alagrupi võitja, kuid U11/U10/U9 ei mängita välja alagrupi võitjat ja isegi tulemusi ei panda kirja.
Nendes vanustes on kõige tähtsam mängurõõm, baas reeglite tundma õppimine ja nende austamine, heade harjumuste sissetöötamine (treeningutel ja võistlustel korralikult osalemine) ning loomulikult erinevate kogemuste hankimine läbi võitude ja kaotuste…. Olgem ausad, valus kaotus õpetab tihti rohkem, kui magus võit 😉!

U12 (Põhi sünniaasta 2008):
Peatreener: Indrek Nuuma
Treener: Urmo Timusk
Mängude kalendrit ja tabeliseisu saate vaadata siit.

U11 (Põhi sünniaasta 2009):
Peatreener: Indrek Nuuma
Treener: Urmo Timusk
Mängude kalendrit saate vaadata siit:

U10 (Põhi sünniaasta 2010) – Osaleme kokku 4 võistkonnaga, millest 2 meeskonda mängib A ja teised kaks B Tasemega. Selles vanuses on väga tähtis, et valitakse õige tase, sest kui algaja ja vähem trenni teinud poiss mängib A tasemel, siis võib see mängutuju pikaks ajaks ära võtta. Selles vanuses on tähtis mängurõõm ja eriti veel oma tasemele vastavate vastaste vastu 🙂

Harju JK Laagri: Treenerid Urmo Timusk, Rene Piiriselg ja Andre Mitrovski
Harju JK Peetri: Treenerid Margus Martsep, Siim Emajõe ja Aivo Parts

U9 (Põhi sünniaasta 2011)- Osaleme kokku 4 võistkonnaga nagu ka U10 vanuseklassis, on ka siin eesmärgid samad. Tähtis on mängurõõm ja igale mängijale proovitakse leida tasemele vastav vastane, tähtis pole, kas see on A või B tase, tähtis on areng 🙂
Harju JK Laagri: Treenerid Andre MItrovski ja Rene Piiriselg
Harju JK Rae: Treenerid Margus Martsep, Siim Emajõe ja Aivo Parts

Ootame kõiki uusi huvilisi liituma treeningutega, et saaksite ka osa võtta erinevatest võistlustest ja jalgpalli tegevustest!

Harju JK – Koos oleme Parimad! 🙂