Läinud nädalavahetusel algas Talveliiga viies hooaeg! Esimesed kohtumised toimusid Männiku sisehallis 15.-16. novembril ning osalemas on 52 võistkonda 12. erinevast klubist. Sel hooajal ootame 4 etapi jooksul kokku mängima ca 2500 last.

Juba viiendat hooaega alustanud liiga tõotab tulla eriliselt põnev. Männiku sisehalli heades tingimustes on rõõm mängida kõikidel vutisõpradel – huvitavad vastasseisud on garanteeritud! Sisetingimustest paremat kohta on raske leida. Natuke rõskel sügisilmal oli pealtvaatajaid kogunenud mõlemaks päevaks suurusjärgus 300 inimest. Koduklubidele kaasa elamist oli kuulda ka hallist väljaspool, nii oli koheselt ka aru saada, kelle mängud parasjagu toimumas. Emotsioonid olid tulised ja jalgpallile kohased!

Talveliiga I etapp oli kindlasti kõikidele vutigurmaanidele tõeline maiuspala. Mänguilu ja ilusaid väravaid oli palju. Põnevust pakkusid hetked, kus mängu saatus sai otsustatud alles viimastel sekunditel.

Mängijate esimesed emotsioonid olid äärmiselt positiivsed ning põnevusega oodatakse järgmisi etappe, et läbitud etapi kaotused peatselt magusateks võitudeks vormistada. Infot turniiri kohta saab lugeda siin: Talveliiga V hooaeg.

Talveliiga etappide ajakavad :

II etapp: 13-14.12.2014
III etapp: 17-18.01.2015
IV etapp: 14-15.03.2015

Tulemused.

Pildigaleriid saab vaadata siin.

Täname sponsoreid ja toetajaid: Actual Print, Colliers International, Estecs!