Läinud nädalavahetusel toimus Saue Valla Futsal Cup 2014. Laagri Spordihoones mängitud kohtumistel osales kokku 29 võistkonda, vanuseklassides 2002-2003, 2004-05, 2006-07 ja 2007-08.

Mängijad: Harju Jalgpallikooli võistkonnad, FC Levadia, Saku Sporting, Nõmme Kalju.

Saue Valla Futsal Cup 2014 on turniir lastele, kes on sportlikult tasemelt pigem algajad. Juba teist järjestikust aastat toimunud turniiri eesmärk on anda vähem kogenud mängijatele võimalus ennast tõestada ning neile mängurõõmu pakkuda. Kohtumised toimusid Laagri Kooli spordihoones ning osalesid erinevad Harju Jalgpallikooli võistkonnad järgnevatest asukohtadest: Laulasmaa, Keila, Saue, Laagri, Muraste, Jüri, Peetri, Aruküla. Lisaks Harju Jalgpallikooli võistkondadele vürtsitasid turniiri sõbrad Saku Sportingust, Nõmme Kaljust ja FC Levadiast.

Külma novembrikuud oli hea alustada siseturniiriga. Saue Futsal Cup erinevate vanusekategooriate mänge käis vaatamas suur hulk pealtvaatajaid, mistõttu ei olnud kohati lihtne leida isegi vaba kohta, et põneva turniiri kõiki võtmehetki teraselt jälgida. Kaasa elamist soosisid nii hoogsad mängud kui ka dramaatilised penaltiseeriad, mis kruvisid pinget kuni lõpuni.

Tegemist oli äärmiselt tasavägise turniiriga; põnevust jagus igas mängus, ning paljude kohtumiste saatus saigi otsustatud alles penaltiseeriaga. Esile tõstmist väärib, et turniiri tase oli meeldivalt ühtlane ja mängurõõmu jagus tõepoolest kõigile – nii pealtvaatajatele kui ka mängijatele. Oleme kindlad, et kõik lapsed jäid turniiriga rahule ja loodame nendega kohtuda juba järgmistel turniiridel!

Saue Valla Futsal Cup esikolmikud:

2002-03:
1. Aruküla Arsenal
2. Jüri Juventus
3. FC Levadia

VV: Marten Mihkel Meidla
M Jesper Yazigi

2005-06:
1. Peetri Porto
2. Keila/Saue
3. Nõmme Kalju II

VV: Steven Aluoja
M: Oliver Grauen

2007-08:
1.Keila Madrid
2. Peetri City
3. Laagri Barca

VV: Martin Vanamölder
M: Tristan Teng

2004-05:
1.Harju 04
2. Laagri Arsenal
3. Jüri Dortmund

M: Robert Kirsimägi

Täname sponsoreid/toetajaid: Actual Print!