27. juulist kuni 2. augustini osalesid treeninggruppide sportlased Harju JK suvelaagris, mis leidis aset Valgamaal, Uue Peedul. 7.-8. augustini toimus aga Laagri staadionil noorematele jalgpalluritele järjekorras juba 12. suvekool!

Suvelaagris said lapsed kõvasti trenni teha ja hoolega oma mänguoskusi lihvida. Lisaks toimusid kohapeal erinevad osavus- ja oskusvõistlused. Kuigi ilm oli suvelaagri toimumispäevadel mõneti muutlik, kompenseeris seda mitmekordselt võimalus trennide vahepeal ujumas käia.

Harju Jalgpallikooli poolt korraldatav Suvekool möödus hoogsalt ja tõelises jalgpallivaimus Laagri kunstmuruväljakul, kuhu kogunes ka sel korral rohkelt tulevasi jalgpallivõlureid. Poisid said kahe aktiivse päeva vältel tutvuda Harju JK poolt õpetatavate metoodikatega ning veeta sportlikult aega sõbralikus seltskonnas. Terve nädalavahetuse vältel valitses ideaalne suveilm, ning väikesed jalkatähed said rõõmsalt pallimängu harjutada ning vahelduseks lahedate batuutide peal hüpata. Lapsed said teha eakohased trenne ning loodetavasti süstisime neile ka jalgpallipisikut juurde. Nii lapsed kui kaasa elama saabunud lapsevanemad pidasid kuumusele hästi vastu ja ilmataadile võis öelda suured tänusõnad!

Kohtumiseni juba järgmisel aastal!

Pildigalerii: https://www.flickr.com/photos/harjujalgpallikool

Täname sponsorit ja toetajat: Actual Print!