Foto: Caroline Sada

Läinud nädalavahetusel toimus järjekorras juba viies jalgpalli Suvekool! Harju Jalgpallikooli korraldatav Suvekool toimus Laagri kunstmuruväljakul, kuhu olid sel korral kutsutud lapsed sünniaastatega 2002 – 2007. Kahe tõeliselt aktiivse päeva jooksul sai tutvuda Harju JK metoodikatega ning veeta sportlikult aega sõbralikus seltskonnas.

Suvekool trotsis edukalt ilma, mis pidas vastu täpselt kuni teise toimumispäeva lõpuni, mil toimus laste ja nende vanemate vaheline suur ühiskohtumine. Peale meeldejäävat ja toredat mängu sai seekordne Suvekool pidulikult lõpetatud ning ilmataat lasi vihmapilved valla.

Osalenud poisid olid igati tublid, tegevustest võeti hoolega osa ning leiti palju uusi sõpru. Lisaks koguti juurde mitmeid mängunippe ja ideid, mida koos sõpradega suvel harjutada, et juba Suvekoolis nr. 6 näidata, kuidas on vahepeal harjutatud ja edasi arenetud!

Kohal olid rekordilised 102 osavõtjat ning ootame kõiki ennast kindlasti registreerima Suvekooli nr 6, mis toimub 11. ja 12. augustil: Suvekool 2012

Harju Jalgpallikool – koos oleme parimad!

Pilte saab vaadata siin: Suvekooli esimene päev ning teine päev.