Järjekorras kaheksas SpringCup on täies hoos! Mängud toimuvad Laagri ja Saku staadionil kõikidel aprillikuu nädalavahetustel. Kokku osaleb ca 100 võistkonda. Võistkonnad on pärit Eestist, Lätist, Leedust, Valgevenest ning Soomest.

Mängude tulemustega tutvu siin: www.springcup.ee

SpringCup-i näol on tegu Eesti kõige tugevama tasemega noorteturniirga. Osalevad regiooni parimad võistkonnad. Kindlasti tasub eraldi välja tuua FC Minsk 2006 võistkond, mis mängis paar nädalavahetust tagasi FC Leverpooliga ning võitis neid. Samuti osaleb 2005 vanuseklassis KÄPA United, mis on Põhja Euroopa vanuseklassi parim. Esmakordselt võttis osa ka Champions League-is mängiv klubi BATE Borissov. Pea igas vanuseklassis on esindatud lätlaste lipulaev FS METTA.

Senistel kohtumisel on ilmad olnud muutlikud; alates vihmastest kuni päikesepaistelisteni. Pea kõikides meeskondades leidub väga häid mängijaid, kellest kindlasti kuuleme ka tulevikus. Lapsed on jäänud väga rahule, võistkonnad saavad juurde põhjalikku mängukogemust.

2 esimest nädalavahetust vanuseklassidele 2003, 2004 ja 2006 on peetud, sel nädalavahetusel toimuvad 2005 ja 2007 turniirid. SpringCup-i lõpetavad aprilli viimasel nädalavahtusel 2008 ja 2009 poisid.

2003 turniiri eskolmik: FS Metta/Riga (Läti), Harju JK 04, FS Metta (Läti)

2004 turniiri esikolmik: FS Meta/Riga (Läti), VJS (Soome), HJS (Soome)

2006 turniiri esikolmik: Käpa United (Soome), FC Minsk (Valgevene), Harju JK 06

Vaata pildigaleriisid siin.

Täname kõiki sponsoreid ja toetajaid: Actual Print, HJK Travel, Iosver, Makita, RivaLap, Relax Mom, BCT, Dry Bulk Terminal, Colliers International, Estecs, Mamma, Kalev Spa, Ramirent, Makita, Hals Trading, I-sport, Footballcamps.eu, MegaZone, Tallinna Loomaaed.