Järjekorras juba 11. jalgpalli suvekool toimus Laagri kunstmuruväljakul 6.-7. juunil, ning sellest võtsid osa aastatel 2002-2011 sündinud noored. Suvekool on Harju Jalgpallikooli poolt korraldatav iga-aastane linnalaager, mis toimub juba 6ndat aastat järjest! Selle aasta esimeses linnalaagris osales ligi 120 noort, kes soovisid oma oskused proovile panna, õppida midagi uut ja veeta suvepäevi jalgpalli mängides.

Laagris tervitas kõiki suvekoolis osalejaid mõnus suvine ilm koos suhteliselt maruda tuulega. Päeva lõpuks olid kõik noored saanud endale mõnusalt suvise jume ja tuul oli puhunud pallid ka autoparkla kõige kaugematesse otsadesse. Paljud lapsevanemad käisid ka kohapeal vaatamas ja oma lastele kaasa elamas.

Vürtsi tõid treeningute vahele batuudid, mis andsid treeningute vahepeal hea võimaluse lõõgastumiseks. Eriti populaarsed olid need just nooremate poiste seas ja ka lapsevanemate näos oli ka näha tahet batuudile hüppama minna. Teise päeva lõpus võtsid üksteiselt mõõtu lapsevanemad ning laagris osalenud noored. Kui jõudis kätte võimalus mängida oma emmede või isside vastu, kadus väsimus hetkega. Väravaid löödi mõlemale poole ja lõbu jätkus küllaga.

Kokkuvõttes võib öelda, et noored jäid suvekooliga igati rahule ning oodatakse juba järgmist, augustis toimuvat suvekooli.

Suvekool 12 toimub 8.-9. augustil Laagri kunstmuruväljakul. Registreeru varakult: www.harjujk.ee/suvekool