Foto: Caroline Sada

NB! Esimesed treeningud on aastaringselt TASUTA! Tule ja vali endale treeninggrupp või lasteaia mängurühm ning registreeri kohapeal või meie kodulehel: Registreeru Harju Jalgpallikooli

Harju Jalgpallikool kutsub taas lapsi lasteaia mängurühmadesse ning treeninggruppidesse! Uus õppeaasta on alanud ja lasteaiad ning koolid täituvad uudishimulike maailmavallutajatega. Et digiajastu lapse igapäevastes tegevustes ainurolli ei võtaks ning kehalist arengut seisma ei jätaks, on käes õige hetk tuua oma lapse ellu üks tõeliselt sportlik harrastus!

3 kuni 7 aastane jalgpallisõber – tule trenni oma lasteaias!

Harju Jalgpallikool viib läbi lapsesõbralikke ning eakohase arenguga arvestavaid jalgpallitreeninguid lasteaias kohapeal! Treeningrühmadesse ootame kõiki 3-7 aastaseid väikeseid jalgpallureid, kes pakatavad energiast ning on valmis õppima uusi oskusi. Meie treeningmetoodikad põhinevad teada-tuntud jalgpalliriikide pikaajalisel kogemusel (Hispaania, Inglismaa, Soome jt).

Spordiga seonduv positiivne emotsioon on varases nooruses vundamendiks, mis aitab lapsel olla sportlik ka tulevikus, olenemata, kas jätkatakse tippspordi või harrastusspordi eesmärkidel. Harju Jalgpallikooli kaasaegsed ja innovatiivsed treeningud tagavad lapsele parimad tingimused eneseteostusel!

Treeninggrupid kodukoha lähedal 6 kuni 11 aastastele!

Lisaks lasteaedadele pakub Harju Jalgpallikool lastele võimalust mängida treeninggruppides! Kutsume 6-11 aastaseid lapsi liituma treeninggruppidega, olenemata varasemast osalemisest meie lasteaiatreeningutel. Kõik pallivõlurid on teretulnud!

Tule tutvu Harju Jalgpallikooli kodulehel lasteaedade ja treeninggruppidega.