Sügisring I mäng: Harju JK vs Keila JK

13.08 toimus sügisringi esimene Eesti noorte meistrivõistluste mäng Harju JK 2003 grupile.

Vastaseks seekord Keila JK poisid, keda kevadringis võideti 5:1. Ka seekord käis meie jõud vastasest selgelt üle ning ilusa mänguga saavutati 5:0 (2:0) võit!

Väravad seekord Marko Malsub x2, Raul Babajev, Kaspar Rõõmussaar, Karel Eerme. Marko Malsub on hetkel ka alagrupi hooaja edukaim väravakütt 13 väravaga.

Pilte mängust saate vaadata siit: Harju JK vs Keila JK

Sügisring II mäng: Harju JK vs Rapla JK Atli

Sügisringi II mäng toimus Rapla JK Atli vastu võõrsil 26. augustil.

Mängu alustati Harju Jalgpallikooli mängustiilile kohaselt, kuid esimesena jõudsid värava lüüa siiski kodumeeskond. Harjukad ei lasknud ennast sellest heidutada ning poolajaks oli mänguseis 3:1 meie kasuks. Teisel poolajal löödi vastaste väravavõrku veel 6 vastuseta väravat ning kokkuvõttes saavutati 9:1 võit!

Vastaste väravaluku suutsid seekord lahti muukida: Kaspar Rõõmussaar x4, Karel Eerme x2, Marko Malsub x2 ning Martin Aava x1

Pilte mängust saate vaadata siit: Harju JK vs Rapla JK Atli

Mängude kalender ja väravalööjad

NB! 2012-2013 hooajaks avab Harju Jalgpallikool esimese reaalse Akadeemia, kuhu kutsume poisse katsetama augusti ja septembrikuu jooksul. Loe lähemalt siit: Harju Jalgpallikooli akadeemia