Eelmisel nädalal, 16-20.07, toimus IFTC linnalaager Barcelonast pärit klubi RCD Espanyoliga koostöös 😋. Espanyoli esindusmeeskond on kahel korral mänginud preagusel kujul oleva Europa League finaalis (endine UEFA Cup) ning on tuntud kasvatajaklubi enda esindusmeeskonda kui ka teiste riikide tippmeeskondadele. RCD Espanyoli näol on tegemist ühe Hispaania profiliiga (preaguse nimega LaLiga) asutajaliikmetest.
Laagri staadionil toimunud linnalaagris osales ligikaudu 75 mängijat sünniaastaga 2004 kuni 2011. Viie päeva jooksul tehti 4 intensiivset treeningut ning viimasel päeval peeti maha mängudepäev Espanyoli akadeemia treenerite Albert Santiago and Sergio Cañabate eestvedamisel ning Harju JK treenerite tiimi assisteerimisel. Ilm oli laagri jooksul Barcelona kliimale vastav ehk väga soe ja päikseline, kuid palavusele vaatamata olid mängijad tublid ning pühendunud treeningutel ja näitasid head kvaliteeti. Samuti presenteerisid laagri raames Espanyoli akadeemia treenerid Harju JK treeneritele klubi metoodikat ja diskuteerisid treeningute üle.
🦋 Eelmistel aastatel on meid külastatud SL Benfica, FC Porto, Sporting Clube de Portugal (kõik Portugalist), Dinamo Zagreb (Horvaatiast), FC Bayern München (Saksamaalt) ja Arsenal FC (Inglismaalt) akadeemiate treenerid ning tänavusel ehk neljandal aastal lisandus ka siia nimekirja RCD Espanyol(Hispaaniast). Igal aastal oleme püüdnud oma laiet haarendada ja pakkuda mängijatele uus ja huvitav ning professionaalne kogemus linnalaagri vormis, et lisada suveperioodile rahvusvahelist kvaliteeti ja põnevust. 😋‼😜🦋

Video 3