HELSINKI CUP 2018 KOKKUVÕTE:

Harju JK 2003, 2005 ja 2009 võistkonnad osalesid suurturniiril Helsinki Cup. Tegemist on ajaloolise noorteturniiriga Euroopas, kus oleme osalenud ka varasematel aastatel. Seekord jäid meie tulemusteks:
2003 võistkond saavutas peale 2te viiki ja ühte võitu alagruppides pääsu A-finaalidest, kus esimeses playoff ringis saime võidu brasiillaste üle, kuid teises playoff ringis kaotasime penaltitega NJS võistkonnale Soomest ja seal ka turniir lõppes.
2005 võistkond turniiri alagrupimängudes ei näidanud head minekut ning pidime leppima mängudega B-finaalides. B-finaalides saavutasime 3 võitu ja võitsime B-finaali ehk peale kesist algust korralik lõpp turniirile.
2009 võistkond osales 2008 vanuseklassi turniiril, kus meeskond näitas südikaid esitusi tugevate vastaste vastu aga võidurõõm jäi seekord maitsmata. Hulganisti väärtuslikke kogemusi aga said kõik mängijad.
Kokkuvõtlikult, sellel aastal osalenud võistkondadel Harju JK ajaloo parimat kohta ehk poolfinaalidesse jõudmist ei õnnestunud korrata, kuid palju tugevaid rahvusvahelisi mänge said kõik võistkonnad kindlasti, kus maitsti nii võidu, viigi kui ka kaotuste maitset. 5 turniiripäeva jooksul tugevnes võistkonnavaim ja klubitunne ning treenerid said palju infot, mille kallal tulevikus mängijaid ja võistkonda arendada.