Harju JK Laagri Esindusvõistkonnale oli see nüüd 3s järjestikkune hooaeg. Meeskonna ülesseehitamine võtab aega ning iga hooaeg on meiega liitunud uusi ja kvaliteetsemaid mängijaid. Juba järgmisel hooajal saab näha Harju JK Laagri noortetöö esimesi vilju, kus saadakse kasutada 2002 sünniaastaga poisse. Loomulikult kandvaksjõuks jäävad siiski täiskasvanud mehed, kuid loodame, et nii mõnigi kasvandik juba järgmisel hooajal kinnitab kanda põhikoosseisus.
Väga positiivseks üllatuseks kujunes selle hooaja ainuke Pühapäevane mäng “Harju JK Laagri vs Nõmme Kalju III” , kus mängule kogunes ca 125 pealtvaatajat. Selle tulemusena planeerimegi järgmiseks hooajaks kõiki kodumänge pühapäevasele päevale, et kõik Klubi kasvandikud, lapsevanemad, vanaisad-vanaemad ja loomulikult Saue valla elanikud saaksid tulla perekeskis aega veetma omadele kaasaelades.
Peatreener Migueli kommentaarid hooajale: “About the season we can say that was a good second half, we get more than double the points from 10 to 27. The main message of this period was that if we work as group and everyone do all the efforts to attend to the trainings and matches we can be one of the best teams the league. In resume we finish in good way reaching the goals that we propose and conscious that we can do much better. Now is time to rest and reflect to after start preparing the new season in with all the power!!!”
Kapten Elton Brauer kommentaarid hooajale: “Hooaeg osutus see aasta üsna keeruliseks ning seda just mitte vastaste võimekuse pärast, vaid meeskonna ebastabiilsuse tõttu. Oli mänge, kus suutsime säilitada suurepärast taset, kuid kahjuks esines ka esitusi, mis polnud meeskonnale üldse omased. Ülteksin, et selline taseme kõikumine oli suuresti tingitud meeskonna komplekteerimisest, kuna peaaegu iga mäng muutus koosseis ning ka positsioonid. Vastupidiselt eelmisele hooajale suutsime hooaja teisel poolel taset stabiilsemaks saada ning mängukvaliteet tõusis mäng-mängu järelt. Kahjuks olid aga paljud mängijad sunnitud mängima positsioonidel, kus nad ei tundnud ennast mugavalt ning seda proovime ka tuleval hooajal kindlasti muuta. Ega siin muud ei olegi kui tuleb oma vigadest õppida ning järgnev hooaeg läheneda mängudele rohkem stabiilsusest lähtuvalt – tuleb säilitada positsioonid, formatsioonid ning mängijad, et mängupilt oleks selge ning mugav ja kõik teaksid, mis eesmärgid väljakul on. Omalt poolt tänan kaasmängijaid, kes andsid endast igas olukorras maksimumi ning säilitasid väljakul positiivse suhtumise, vaatamata tabeliseisule.”
Kõigile väga meeldib statistika ning tooksime välja mõned statistilised andmed:
1.Harju JK Laagri lõi 53 väravat ja samas lasi endale lüüa 51 väravat
2.Edukaim väravakütt 2017 hooajal on Ken-Glaid Nool, kes lõi 26 väravat ning oli ka liigas edukuselt II väravakütt, teise koha pälvis Mikk Tomson (9) väravaga ja kolmandana lõi väravaid Jose Da Paz (6)
3.Kõige rohkem mänge mängis samuti sellel hooajal Ken-Glaid Nool (22), järgnes Silver Liiv (21) ja Kalmar Liiv (20) mänguga
Harju JK Laagri mängudest pilte võite vaadata siit.
Mõned hooaja tipphetked videona saate vaadata siit.
Täname kõiki mängijaid, samuti kõiki taustajõudusid ja fänne, kes meid usinalt toetamas käisid.
Harju JK – Koos oleme Parimad!
NB! Harju JK Laagri esindusvõistkond teeb ca 1 kuuse puhkuse ning siis juba novembris alustab talveperioodil hooajaettevalmistust. Kui kellelgi on huvi või soovi tulla ka ennast proovile panna Harju JK Laagri esindusvõistkonnas juba järgmisel hooajal, siis kirjutada kalmar.liiv@harjujk.ee või helistada 5033926