Harju Jalgpallikooli FanClub on vahepeal saabunud soojemad ilmad hoogsalt ära kasutanud ning nüüdseks on toimunud juba kolm Rahvaliiga kohtumist! Klubis on kokku tulnud jalgpallisõbrad nii Harju Jalgpallikooli laste lapsevanemate kui nende sõprade hulgast.

Sportlikult meelestatud, hoogsad kohtumised on mänguväljakul toonud arvestatavaid tulemusi. Rahvaliiga II mäng mängiti võitluslikku viiki 2:2 JK Tesla/Spartaga, III mängus võttis Harju JK FanClub aga selgelt ründava joone – loodi hulgaliselt häid võimalusi, milledest väravaks realiseeriti 5 vastaste 4 vastu. Seega III mängus magus 5:4 võit Eestimaa kasakad üle.

Harju JK FanClub asub hetkel igati väärikal II kohal ning I koha heitlus toimub juba järgmisel teisipäeval (12. juunil). Laagri kunstmuruväljakul toimuv kohtumine algab kell 20:30 ning vastaseks JK Õismäe Torm.

Rahvaliiga võistkonna eesmärgiks on toetada suurema ühtsustunde tekkimist ning aitamaks vanematel paremini mõista laste spordisaavutusi. Peresisese jalgpallikeskkonna loomine laste koduses ringis toetab lisaks laste kiiremat arengut. Ning kui vanemad on poja jalgpallitegemistes ka mänguväljakul kaasatud, saavad väikese treeningkoormuse loomulikult ka nemad!

Täpsemat turniiritabelit saate vaadata siit!

Harju Jalgpallikool – Koos oleme parimad!