12. veebruaril osales Harju Jalgpallikooli Peetri ja Tabasalu ühisvõistkond 2005. aastal sündinud poiste FC Helios Cupil Võrus. Kaheksa võistkonna arvestuses saavutati võidukas I koht.

Alagrupis võideti kõik kolm mängu ja sammuti kindlalt alagrupi võitjana poolfinaali. Poolfinaalis mängiti FC Helios Tartu I meeskonnaga, kelle üle saime võidu penaltiseerias. Finaalis mängisime FC Otepää vastu, kellega oli väga tasavägine mäng ning lõpuks läks taaskord vaja penaltiseeriat. Penaltiseerias hiilgas meie väravavaht Imre Kartau, kes tõrjus ära kõik kolm vastase penaltit.

Võistkonna esitusega võib igati rahule jääda, arvestades, et enamusele mängijatest oli see esimene suurem turniir, kus osaleti. Alagrupimängudes oli imetlusväärne poiste söödumäng. Poolfinaaliks ja finaaliks oli juba tunda väsimust, kuid vaatamata sellele suudeti turniiri võit koju tuua. Väravatevahe turniiri kokkuvõttes jäi 12-2, mis näitab meie väga resultatiivset mängu.

Võistkonna parimaks mängijaks tunnistati Pedro Markvardt, kes lõi kokku viis väravat. Turniiri parimaks väravavahiks valiti Imre Kartau, kes tõrjus kõik viis penaltit, mis talle löödi nii poolfinaalis kui ka finaalis.

Võistkonnas mängisid: Kevin Alles, Joosep Vihandi, Aron Allik, Robi Mustsaar, Pedro Markvardt, Imre Kartau, Robin Unga, Oskar Hein, Hans-Kristjan van der Hoeven ja Karl Säde

Treenerid: Argo Alaväli ja Henri Heinsalu

Tulemused:
Harju JK – JK Tammeka 1:0
Harju JK – FC Helios Tartu II 5:0
Harju JK – FC Helios Võru II 4:0

Poolfinaal: Harju JK – FC Helios Tartu 1:1 (pen 2:0)
Finaal: Harju JK – FC Otepää 1:1 (pen 1:0)

Pilte vaadake siit.