26. mail toimus juba kolmas ENMV kohtumine, kus Harju Jalgpallikooli vastaseks sel korral Saku Sporting. Kuna tegemist oli võõrsil mänguga, siis koduväljaku eelise said Saku võistkonna jalgpallurid. Lähtuvalt oma „lõhkuvast“ mängustiilist tegid nood aga mänguväljaku väga väikeseks.

Pingelise mängu esimesed 15 minutit olid Harjukatele tõeliselt rasked, sest harjumist nõudsid nii väike väljak kui Saku Sportingu destruktiivne mängujoonis – pall oli kohati rohkem audis kui platsil.

Poolaja seisuks kujunes 3:1, sealjuures Saku võistkonna ainuke löök saadeti värava poole teele lausa keskjoonelt, maandudes puhtalt vastasvärava ristnurka (väga ilus löök!).

Teiseks poolajaks olid Harjukad vastaste mängustiili teadmiseks võtnud ning mängiti enesekindlalt. Mängu domineeriti algusest lõpuni ja “koju” toodi igati ilus 8:1 võit! Kokku on Harjukad löönud kolmel ENMV mängul kokku 24 väravat ning endale lasknud lüüa vaid 2!

Treener Kalmar Liivi kommentaar: „Poistel võttis miniatuursel väljakul Harjukatele iseloomuliku domineeriva mängustiili käima saamine aega. Kuid nii nagu möödusid minutid, nii hakkasime me ka kindlamalt mängu domineerima, mistõttu tekkis kohe mitmeid võimalusi väravaid lüüa. Meeskondlikult igati tugev esitus, kus ründajale iseloomuliku realiseerimisoskusega jäi eriti silma Karel Eerme, kes tegi Hat-Trick’i!“

Võistkonnas mängisid: Henri Korts, Sten Marten Viira, Kaspar Rõõmussaar, Martin Morris Adusoo, Kristjan Hein, Marko Malsub, Raul Babajev, Karel Eerme, Remo Nakström, Marten Jaani, Markus Rätsep.

Treenerid: Kalmar Liiv ja Lauri Nuuma