Läinud nädalavahetusel said Männiku sisehallis peetud Talveliiga 2014-2015 neljanda ja viimase etapi kohtumised. Kokku osales 50 võistkonda 12-st erinevast klubist ning turniirist võttis osa kõigi etappide jooksul kokku pea 2500 last.

2014/2015 hooaja Talveliiga otsustaval etapil oli igal mängul kindlasti oluliselt suurem tähendus kui eelnevatel etappidel – võis ju iga kaotatud mäng tähedada üldtabelis medalikohalt väljajäämist.

Mängupäevadel oli väljas tõeliselt suurepärane, päikesepaisteline kevadilm, mis ka Männiku sisehalli meeldivalt soojaks küttis. See omakorda valmistas rõõmu nii mängijatele kui ka pealtvaatajatele, keda oli viimaseks etapiks tulnud omadele kaasa elama varasemast veelgi arvukamalt. Kuna iga punkt oli arvel, siis võis pinget tunda ka publikus, kus nii mõnedki kaasaelamise asemel kohati pingsalt küüsi närisid ja südames juba lootusrikkalt koos oma võsukese ja tema medalitega pilte tegid.

Juba IV etapi esimene mäng võis tähendada seda, et lähed vastamisi oma kõige tugevama konkurendiga, kellega võitled Talveliiga üldvõidu nimel. Draamat jagus kindlasti; viimastel sekunditel otsustati karistuslöögist nii mõnegi mängu saatus ja võeti hädavajalik punkt tabelisse. Kohtunikud tõdesid, et kuna kõik soovisid võita, siis pingutati alati maksimumi peale ja tänu sellele tuli ka palju vigu vilistada – õnneks mängudes keegi entusiastlikust pealehakkamisest viga ei saanud.

Tulemused 4. etapi peale kokku:

2003 CL:
1. FC Nõmme United
2. Kohtla-Järve JK Järve
3. Harju JK Akadeemia 03
VV – Georg mattas Laagus
MVP – Richard Tohver

2004 CL:
1. Harju JK Akadeemia 04
2. Nõmme United
3. Nõmme Kalju FC Laagri
VV – Magnud Edala
MVP – Remo Nakström

2005 CL:
1. Harju JK Akadeemia 05
2. Nõmme Kalju FC
3. FC Nõmme United
VV – Gregor Pürg
MVP – Pedro Markvardt

2005 EL:
1. FC Levadia
2. Harju JK Valge
3. Rakvere JK Tarvas
VV – Rasmus Lootus
MVP – Revo Janu

2006 CL:
1. Harju JK Punane
2. FC Infonet D
3. FC Viru Star
VV-
MVP – Imre Kartau

2006 EL:
1. Harju JK
2. Nõmme Kalju FC Laagri
3. Nõmme Kalju IO
VV – Gert Tammearu
MVP – Karl Jorven Vatsel

2007 CL:
1. Harju JK
2. Nõmme Kalju FC IO
3. Harju JK Must
VV – Kristjan Järve
MVP – Art Jorro

2007 EL:
1. TJK Legion
2. FC Infonet K
3. Harju JK
VV – Artjom Komendantov
Parim mängija – Jaanika Rumjanovskaja

2008 CL:
1. FC Infonet
2. Harju JK
3. TJK Legion
VV-
MVP – Sander Alamaa

Medalivõit tõi rõõmu nii mängijatele kui ka lastevanematele. Selleks hooajaks lahkuti Talveliigast rõõmsalt ja naeratus näol. Korraldajad tänavad kõiki võistkondi osa võtmast, fänne kaasa elamast ja koostööpartnereid toetamast. Kohtume juba järgmisel aastal uuel Talveliiga hooajal! Infot turniiri kohta saab lugeda Talveliiga veebilehelt.

Vaata kindlasti ka pildigaleriid!

Täname sponsoreid ja toetajaid: Actual Print, Colliers International, Estecs!