Üritused

Harju Jalgpallikool & Noortefond

Foto: Caroline Sada

Harju Jalgpallikooli ja noortefondi eesmärgiks on toetada andekaid ja finantsiliselt mitte nii jõukast perekonnast pärit lapsi. Samuti toetada Harju Jalgpallikooli, kui organisatsiooni jätkusuutlikku arenemist Põhja-Euroopa klubimaastikku tippu. Läbi selle saavad kõik andekad Harju Jalgpallikooli tulevased tähed toetust, mis tagab Eesti jalgpalli jätkusuutliku arenemise ning jõudmise „suurte jalgpalliriikide“ sekka!

Noortefondi eesmärgid:

  1. Toetada andekate noormängijate käimist välisklubide katsetel
  2. Toetada Akadeemia ning treeninggruppide käimist välisturniiridel
  3. Toetada treenerite koolitusreise
  4. Toetada andekaid noormängijaid, kes pole finantsiliselt kindlustatud perekonnast
  5. Toetada kõrgkvaliteetsete treeningtingimuste loomist ning hoidmist

Harju Jalgpallikoolil on suured ambitsioonid, kus eesmärgiks on olla üks parimaid noormängijate kasvatajaid Põhja-Euroopas. Selleks teeme süstemaatilist tööd juba maast madalast (grassroots) ning tulevikus komplekteerime esindusmeeskonna oma mängijatest. Selline struktuur on jätkusuutlik ning loob tulevikus võimalused mängijate siirdumiseks välismaale.

Visioonis 2020 näeme, et Harju Jalgpallikoolil on oma baas, kus on täismõõtmetes koduväljak, kuhu talvekuudeks paigutatakse kilehall, samuti naturaalmuruväljak koos riietusruumide ja kontoriga. Kõik see on võimalik koos teiega!

HARJU JALGPALLIKOOL otsib sponsoreid ja koostööpartnereid, nii firmade kui ka eraisikute näol, kelle suureks kireks on jalgpalli arendamine ning tähtis rõhk on KVALITEEDIL! Eesmärgiks on olla kvaliteetne tegudes, mitte ainult sõnades!

  • Kui soovite anda oma panuse noorte jalgpalli ja Harju Jalgpallikooli arengusse on selleks mitmeid võimalusi – kõik pakkumised on teretulnud!
  • Kui soovite teha ühekordset annetust, oleme selleks loonud arveldusarve Swedbankis: EE372200221062799222 MTÜ Harju Jalgpallikool. Kui soovite teha annetuse konkreetsele Akadeemiale või treeninggrupile, siis palun märkige see selgitusse!
  • Kui soovid täpsemat informatsiooni Harju Jalgpallikooli projektide kohta, siis võtke meiega julgesti ühendust! info@harjujk.ee
  • Teretulnud on ka mitterahalised annetused. Alati on vaja vabatahtlikke, kes on nõus panustama oma aega ja energiat – võtke julgelt ühendust!

Teie Harju Jalgpallikool – Koos oleme parimad!

Tagasi ülesse

Koostööpartnerid

© 2018 - Harju Jalgpallikool | Built by EstPress