Harjukad U17 Eliitliiga Esiliigas – III koht
Harju JK Laagri on väga noor Klubi, mida näitab ka fakt, et me mängisime U17 vanuseklassi alles 2 hooaega. U17 Eliitliiga Esiliigat kutsutakse Eesti noortetöö tippliigaks, kus mängivad parimad noored üksteise vastu mõõtu võttes veel viimast aastat, peale mida hakatakse aina rohkem mängima täiskasvanute liigades.
Kui esimesel 2019 hooajal lõpetasime U17 Eliitliiga Esiliiga viimasel ehk 8ndal kohal – suuresti ka seepärast, et mängisime suurema osa hooajast aasta noorematega ehk meie 2004 sünniaaastaga poisid mängisid 2003 poiste vastu., siis 2020 hooajal ehk aasta hiljem olid needsamad 2004 poisid kogemuse võrra rikkamad ning koos 2005 poistega moodustasid ühtse, distsiplineeritud ja tööka meeskonna.

 

2004 poiste teekond U17 vanuseklassi ei olnud lihtne, sest U13 vanuseklassis ei kvalifitseeritud U14 Esiliigasse, mis tähendas, et U14 vanuseklassi hakati mängima II-st liiga tasemest, mitte esiliigast. U14 vanuseklassi lõppedes olime taganud koha U15 Esiliigasse. U15 vanuseklassi lõpetasime 8 kohaga 10st ning U16 vanuseklassi 2019 hooajal lõpetasime 7nda kohaga 10st… kuigi mõned talendikad poisid lahkusid meeskonna juurest erinevatel põhjustel, siis grupina tegid poisid tööd edasi ning ei andnud alla. Treenerite sõnade järgi iseloomustabki 2004 aastakäigu poisse: töökus, distsiplineeritus ja mitte allaandmine, mis koos 2005 mängijate liitumisel ka tulemuseks vormistati.
Suurepärane töö võit – III koht, mis on hetkel Klubi parim koht U17 Eliitliiga Esiliigas!
Loomulikult täname ka vanemaid, kes on poiste ja meeskonna taga seisnud kõik need aastad, mõnel isegi 10 aastat! – nüüd täiskäiguga edasi …
*Peatreener: Victor Da Silva
*Treener: Erik Listmann
*VV treener: Sten Marten Vahi
*Esindaja: Kalmar Liiv
*Mängijad:
Kaspar Kruusement (Kapten)
Karel Eerme
Martin Allekand
Tauri Bachmann
Kevin Dubrovski
Andreas Kaevats
Robert Kirsimägi
Carl Kontkar
Aiden Madisson
Jens Erik Nielsen
Roven Ren Pajumets
Karmo Johannes Raam
Kevin Toodo
Marten Vettik
Oskar Tärnov
Aaron Soo
Kristofer Rauk
Karel Mustmaa
Sander Must
Pedro Markvardt
Berg Maidla
Rasmus Lootus
Kaspar Krill
Kristjan Kriis
Aron Allik