Poisid püüdsid kõikides mängudes hoolega rakendada treeningutel õpetatut. Peamine eesmärk oli mänge läbi HJK mängustiili domineerida ning ründekolmandikul väravavõimalusi luua. Mõnes mängus õnnestus see paremini kui teistes ja pika turniiri kokkuvõtteks tubli 4. koht!

Esimeses mängus korraldajaklubi FC Elva vastu vastastele lootust ei antud, mängu domineeriti algusest lõpuni. Teine kohtumine varasemast tuttava Infoneti vastu oli poistele oluliselt raskem, vastane mängis agressiivselt ning proovis palli kiiresti endale võita – sealt ka mõned eksimused otsuste vastuvõtmisel ning tulemuseks 1:3 kaotus.

Järgmises kohtumises FC Santose vastu suudeti aga taas palli hoida ja edukalt väravavõimalusi luua. Vastasele olulisi võimalusi ei jäänud ja kokkuvõttes 2:0 võit. Alagrupi viimases mängus kohtuti JK Tammeka võistkonnaga. Antud mängus suudeti väljakut domineerida ja loodi mitmeid võimalusi, kuid väravasse need kahjuks teed ei leidnud. Alagrupis seega teine koht FC Infoneti järel.

Alates veerandfinaalidest oli mänguaeg 2 korda pikem kui alagrupis, ehk 24 minutit. Veerandfinaal toimus JK Merkuur Juunior võistkonna vastu. Vastastele suruti peale HJK domineeriv mängustiil ja rakendati ilusaid kombinatsioone. Mängus näitasid poisid üles ka individuaalset meisterlikkust ning kohtumise tulemuseks olid kaks väravat.

Poolfinaalis ootas ees FC Tiigrite võistkond. Poisid olid pikast turniirist juba silmnähtavalt väsinud, kuid proovisid anda endiselt maksimumi. Suutsime palli hoida ja ka väravavõimalusi luua, kuid nende realiseerimine ei olnud parimal tasemel. Ka vastane proovis endast kõik anda ning tegemist oli kindlasti ühe nauditavama mänguga turniiril. Kokkuvõttes tuli siiski vastu võtta kaotus 1:3.

3. koha mänguks FC Santose vastu olid poisid nii füüsiliselt kui vaimselt väga väsinud ning kohe alguses karistati meie kaitse eksimused väravatega. Sealt edasi oli näha püüdlust palli hoida, kuid jalad ja ka pea ei jõudnud enam järele. Vaatamata väsimusele pakuti kohati ilusaid kombinatsioone ning turniirilt 4. koht. Arengulisest aspektist lähtuvalt pakkus turniir hulganisti võrdseid mänge, millest poisid said ka hoolega õppida.

vs FC Santos I 1:5

Turniiril osalesid: Carl Kontkar, Remo Nakström, Martin Allekand, Jesper Yazigi, Robert Kirsimägi, Georgi Ševoldajev, Samuel Butler, Mait Pihotalo, Kaspar Kruusement