Tulemus: III koht

Osalesid: Marius Martin Sapas, Hannes Planken, Janari Vaher, Kaspar Võrk, Mihkel Uusna, Fred Erik Sarna

Poisid proovisid kõikides mängudes hoolega rakendada treeningutel õpitut. Eesmärgiks oli palli võimalikult püsivalt enda valduses hoida ning väravaid lüüa. Mõnes mängus õnnestus see paremini kui teistes, kuid kokkuvõttes tuli turniirilt tubli 3. koht! Esimene mäng mängiti turniiri võitja JK Sparta vastu: poisid vastasele võimalust ei andnud ning domineerisid kindlalt mängu. Võimalusi väravate löömiseks oli mitmeid, kuid lõpuks piirduti kahega. Teine kohtumine toimus JK Tallinna Kalev vastu ning küllaltki pingelise kohtumise lõppedes tuli vastu võtta napp kaotus. Alagrupi viimases mängus MRJK vastu suudeti aga oma tehnikaid edukalt vastastele peale suruda ning kaks väravat kolmest löödi ilusate kombinatsioonide tulemusena, milles 2v1 olukord lahendati ülimalt oskuslikult. Seega võeti alagrupis 6 punktiga esikoht.

Poolfinaalis kohtuti FC Strommi võistkonnaga, kes tänu oma agressiivsele mängule ei lubanud poistel Harju JK stiilis mängu mängida. Sellises olukorras ei suudetud veel intuitiivselt õigeid otsuseid nii kiiresti vastu võtta kui soovinuks ja tulemuseks 1:4 kaotus. Ainuke värav sai aga löödud ilusa söödumängu tulemusena.

III koha kohtumises mängisid poisid võistkonna FC Tiigrid vastu. Mäng oli võimalusterohke ja enamuse ajast suudeti palli enda valduses hoida, mis kokkuvõttes tõi 2 vastuseta väravat ning võidu.

Mängud:

vs JK Sparta 2:1
vs JK Tallinna Kalev II 0:1
vs MRJK 3:0

Poolfinaalid
vs FC Strommi 1:4
vs FC Tiigrid 2:0

Samuti osales turniiril Peetri 2006 aasta poiste võistkond, mis saavutas tubli V koha ning Tabasalu 2006 aasta poiste võistkond, mis lõpetas turniiri 9nda kohaga. Kõik mängijaid said kõvasti võistluskogemusi, et juba järgmisel korral väljakul edukad olla!