15. ja 16. märtsil osales Harju JK 2004 Akadeemia võistkond Männiku hallis toimunud noorteturniiril Viasat Cup. Alagrupis olid vastasteks TuNL (Soomest), FC Sparta (Eestist) ning Nõmme Kalju FC (Eestist).

Päeva esimesel kohtumisel sai mõõtu võetud Nõmme Kalju FC’ga. Poisid olid tublid, kuid ei suutnud sel korral teha oma parimat esitust – sellest hoolimata saavutasime 3:1 võidu. Järgmises mängus oli meie vastaseks FC Sparta. Poisid tegid väga hea mängu; suutsime vastast domineerida ning väljakut kontrollida, tekitasime mitmeid häid võimalusi värava löömiseks, kuid kahjuks realiseerus neist kokkuvõttes  vaid 1. Ajutisele 1:0 eduseisule järgnes peatselt FC Sparta poolne värav ning mäng jäi 1:1 viiki.

Päeva viimane ning ühtlasi alagrupist edasipääsu määrav mäng TuNL vastu algas meile väga raskelt. TuNL suutis esimese kümne minutiga 2:0 juhtima minna. Poisid ei andnud aga alla ning mäng paranes iga mööduva minutiga. II poolajal oli poiste mäng juba tõeliselt hea, pall liikus väljakul kiiresti, tekitasime mitmeid väravalöömise võimalusi ning olime selgelt ründavam pool, kuid väravavõrguni jõudsime kahjuks ainult ühel korral. Kohtumise lõppseisuks 3:1 ning lõpetasime seekord alagrupi kolmandana.

Teisel päeval saime oma mängu korralikult esimesest hetkest käima ning kontrollisime  kohtumisi täielikult – vastasvõistkondadel tekkisid vaid üksikud võimalused väravale löögiks. Saime kindlad võidud TJK Legioni ning FC Nõmme Kalju üle ning kokkuvõttes tegid poisid head mängud (3 võitu, 1 viik ja 1 kaotus), said hulganisti kogemusi ning võtsime tubli V koha!