Läinud pühapäeval osalesime 2006 Akadeemia poistega Harju Cup-l. Sakus toimunud turniiril olime väljas kolme võistkonnaga. Harju Jk Valge vastasteks alagrupis olid FC Infonet R, Pärnu Jk Vaprus ja FC Helios. Mängu tempo alagrupis ei olnud väga kõrge ning olime kõikidest vastastet kindlalt üle. Alagrupist läksime edasi täiseduga ning veerandfinaalis kohtusime Martin Reimi JK-ga. See mäng oli juba oluliselt tasavägisem, kuna poistel tuli harjuda kiirema tempoga – hoolimata sellest kontrollisime mängu ning leidsime mitmeid võimalusi. Kahjuks õnnestus vastastel meile üks värav lüüa ning seetõttu liikus mängu saatus edasi penaltite löömisele. Seal olime meie seekord edukamad ning pääsesime poolfinaali, kus saime vastaseks Narva Transi. Kiire tempoga mäng sobis sel korral hästi ning saime küllaltki hästi hakkama. Seekord olid küll vastased napilt paremad, kuid kindlasti oli meie jaoks tegu turniiri ühe parema mänguga. Kolmanda koha mängus olime algul natuke kohmetud, kuid võtsime lõpuks kindla 4-2 võidu FC Infonet M vastu.

Lõppkokkuvõtes 3-s koht 16-ne võistkonna seas.

vs FC Infonet M 4:2

Koosseis: Marius Martin, Janari, Kaspar, Marten, Kevin, Karl Jorven, Hannes.

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Marius Martin.

Harju Jk Punane kohtus alagrupis Nõmme Kalju, FC Infonet D ja TUPS-iga. Esimeses mängus tabas meie võistkonda kohe tagasilöök kui terviseprobleemidega pidi turniiri pooleli jätma Ralf Rasmus. Kindlasti jättis see ka teistele mängudele suure jälje. Hoolimata mõningatest probleemidest võitsime siiski esimesed kaks mängu. Alagrupi viimases mängus Infoneti vastu tegime samas mõned rumalused ning kuigi suutsime 2-0 kaotusseisust välja tulla ning mängu viigistada, pidime lõpuks siiski leppima kaotusega. Seega alagrupis II koht ja veerandfinaalis kohtumine Narva Transiga. Vastased mängisid hästi organiseeritult ja meil oli raskusi nende surve alt palliga välja tulemisel. Samas pingutasid poisid maksimaalselt ning tegime enda turniiri parima mängu – kaotus oli küll kahjuks tõsiasi. Viimases mängus 5-8 kohale kohtusime Martin Reimi poistega ja saime kindla 2-0 võidu.

Kokkuvõtes jagasime 5-ndat kohta 16-ne võistkonna seas.

vs MRJK 2:0

​Koosseis: Robin, Kristjan, Imre, Patrik, Orm, Rico, Kristofer, Ralf Rasmus*.

Harju Jk Must oli kokku loositud alagrupis Martin Reimi Jk, FC Tiigrite ja FC Otepää-ga.​ Saime kaks nappi kaotust ning ühe napi võidu. Kahjuks tähendas see, et lõpetasime alagrupi 4-nda kohaga. Tulemusest hoolimata oli rõõm näha, et poisid said kõikides mängudes hästi hakkama ning olid mängus väga hästi sees. Natuke parema keskendumise ja suurema õnne korral võinuksime vabalt jõuda ka veerandfinaali. Lisaks kaotasime kolmandas mängus vigastusega Karl Joosepi. Edasi jätkasime kohtadele 13-16, kus võitsime kõik mängud ja lõpetasime turniiri positiivse emotsiooniga.

Lõppkokkuvõttes 13-s koht 16-ne võistkonna seas.

vs FC Flora Valge 2:1

Osalesid: Mark, Robin, Artur, Ander Joosep, Tony, Karl Joosep, Sander.

Lõppkokkuvõttes võib turniiri ja ka poistega väga rahule jääda. Saime mõningad hea tempoga mängud ning parema asjade kokkulangemise korral oleks võinud kõik võistkonnad jõuda medali mängudele.