Harju Jalgpallikooli 2006 sünniaastaga poisid osalesid 23. septembril Harju Jalgpallikooli poolt korraldataval Rahvusvahelisel turniiril Harju Cup 2012!

Foto: Caroline Sada

Turniiril osalesid kokku Harju Jalgpallikooli kolme piirkonna võistkonnad ning turniiri lõppedes olid treenerid kindlal üksmeelel, et poisid proovisid täiel hingel ja kindlameelset kõikides mängudes hoolega rakendada treeningutel õpetatut. Eesmärk oli selge: palli hoida ja väravaid lüüa – siht, mis enamikes mängudes ka õnnestus!

Kõige väiksemate turniiril näitasid poisid kohati lausa väga küpset ja ilusat jalgpalli. Erinevalt vastastest, kes pigem individuaalset meisterlikkust viljeledes väravaid püüdsid noppida, suutsid HJK jalkavõlurid tõelise meeskondlikkusega lüüa väravaid, millele eelnes lausa 5 kuni 6 söötu! Lapsed olid turniiridel tublid ja mängisid tõeliselt naudingut pakkuvat jalgpalli. Kuna Harju Jalgpallikooli mängustiili õppimine nõuab aega ja pühendumist, siis oli rõõm näha, et poisid arenevad järjekindlalt õiges suunas!

Harju JK Tabasalu 2006ndal aastal sündinud poiste võistkond osales oma teisel rahvusvahelisel turniiril. Turniir pakkus võistlejatele just neile sobivat eakohast, kvaliteetset mängukogemust ning aitas luua keskkonda, milles kõik meeskonnad said sõbralikes võistlussituatsioonides ühiselt areneda. Üldkokkuvõttes tuli Harju JK Tabasalu võistkond teisel rahvusvahelisel turniiril tublile VII kohale!

Harju JK Laagri sai väga tubli III koha, Harju JK Peetri jäi turniiril 11-12 kohta jagama. Harju JK Keila saavutas aga turniiril 2. koha ning Keila meeskonnast valiti ka turniiri parim Kaitsja, kelleks osutus Kaspar Võrk!

Pildid turniirist asuvad siin!