Möödunud nädalavahetusel osales Harju JK Akadeemia 2004 võistkond NJS kutsuturnausel Soomes, Klaukkalas. Turniiril osalesid parimad võistkonnad Soomest ning kaks võistkonda Eestist (peale meie ka FC Tiigrid, kes jäid 10ndaks).

Saavutasime alagrupis kahe võidu ja ühe viigiga kokkuvõttes esimese koha ning jõudsime veerandfinaali. Ebameeldiva üllatusena toimus kahjuks veerandfinaal kohe peale meie viimast alagupimängu ning poiste väsimus andis tulisel kohtumisel selgesti tunda. Kaotasime TuNL-ile 2:3 ja jäime mängima 5-8 kohtade peale. Järgnenud kaks kohamängu võitsime siiski kindlalt ning kokkuvõttes oli tulemuseks igati võimas viies koht! Igati positiivne oli vaadata, kuidas iga kohtumisega võistkonna mäng aina paranes ning kõik kaasas olnud poisid said taas väärtusliku kogemuse võrra rikkamaks!

Võistkonda kuulusid: Giorgi Š, Gregor L, Karl Erich K, Karel E, Mait, P, Kristjan K, Robert K, Aksel T, Sten Marten V, Kevin D, Carl K

Treenerid: Kalmar Liiv ja Lauri Nuuma