Läinud nädalavahetusel toimus Aruküla spordihoones Aruküla Cup 2015. Kokku osales turniiril 32 võistkonda, vanuseklassides 2002-2003, 2004-05, 2006-07 ja 2007-08. Mängisid Harju Jalgpallikooli TG meeskonnad, Läänemaa JK, FC Flora, Saku Sporting, Tallinna JK Kalev, FC Kiili, Nõmme Kalju.

Aruküla Cup 2015 on eeskätt noortele suunatud turniir – osa võtavad mängijad, kes on sportlikul tasemel pigem algajad. Antud turniiriga proovime anda vähem kogenud mängijatele võimaluse ennast tõestada ning pakkuda neile mängurõõmu. Turniiri kohtumised said mängitud Aruküla Põhikooli spordihoones ja Turniirist võtsid osa erinevad meeskonnad nagu näiteks Harju Jalgpallikooli TG meeskonnad, Läänemaa JK, FC Flora, Saku Sporting, Tallinna JK Kalev, FC Kiili ning Nõmme Kalju.

Ajal, mil paljud eestlased rühkisid hoolsalt maratoni sõita, tervitas meid Aruküla Cup väga ilusa ilmaga ja rõõm oli näha päiksekiiri Aruküla spordihoones. Tingimused Arukülas turniiri korraldamiseks on väga head; suur väljak ja kaasaegsed pesemise- ning riietumisruumid. Pealtvaatajaid jagus mõlemasse päeva ja teisel päeval isegi sedavõrd rohkesti, et kõik ei leidnud endale naljalt istumiskohta. Pinget publikule jagus, kuna mitme mängu saatus otsustati alles penaltitega.

Paljude meeskondade algkoosseisus olid ka tüdrukud, kes turniiril väga heade tehniliste mänguoskustega silma paistsid ja ka osade mängude saatused otsustasid. Kuna spordihoone pakkus sportimiseks häid võimalusi, siis mängijate nägudelt peegeldus korraga nii rahulolu kui ka tahe edukalt esineda. Meeldejäävaks jäi ehk seegi, et mõningatel hetkedel, kui oleks pidanud kuulma kohtuniku vilet, seda kahjuks ei tulnud. Kindlasti tegutseme selle nimel, et edaspidiselt turniiri kvaliteeti erinevates aspektides parandada.

Järgmisel aastal toimub juba järgmine Aruküla Cup ja seda arvatavasti samas kohas.

Tulemused:

2002-03:
1. Tallinna JK Kalev
2. Läänemaa JK I
3. Saku Sporting

2004-05:
1. Harju JK Aruküla
2. Läänemaa JK I
3. Harju JK 05

2006-07:
1. Harju JK Laagri !
2. Nõmme Kalju
3. Harju JK 07

2007-08:
1. Tallinna JK Kalev
2. Harju JK Laagri U
3. Harju JK Peetri

Täname sponsoreid ja toetajaid: Actual Print, Mamma, Jugent!