Akadeemia 2007 vanuseklass III koht!

24.-25. 03 osalesime turniiril Apollo Cup 2018. 2007 vanuseklassi võistkonnad olid jagatud kahte 4-liikmelisse alagruppi. Meie kohtusime FC Flora Mustad, FCI Tallinn ja Tartu FC Helios võistkondadega. 2 võidu ja 1 kaotusega olime alagrupis teised. Järgmisel päeval mängisime poolfinaali Rakvere JK Tarvas võistkonnaga. Kuigi domineerisime mängu pea täielikult ja tekitasime ka mitmeid väravalöömise võimalusi, siis vastaste kahest kontrarünnakust pidime 0:2 kaotuse vastu võtma. Kusjuures me ei realiseerinud ka teenitud penaltit.
Seega mängisime III koha peale taaskord FC Flora vastu. Erinevalt esimesest mängust võtsime kohe initsiatiivi ja vastastel palliga mängida eriti ei lubanud. Pressing töötas ning palliga olime enesekindlamad ja kiiremad. Asusime 2:0 juhtima. Mängu lõpufaasis õnnestus ka vastastel nurgalöögi järgsest olukorrast üks värav lüüa. Samas liiga ohtlikuks nad peale seda ei muutunud, pigem oli meil paar head võimalust eduseisu suurendada.
Kokkuvõttes turniirilt III koht. Rahule saab jääda 4 mänguga 5st – esimeses oli vastane kindlasti motiveeritum kui meie ja ka palliga oli lubamatult palju praaki, ülejäänud mängudes olime selgelt domineerivam pool ning kuidi poolfinaalis pidime tunnistama kaotust, siis tegime palliga väga hea mängu.
Tänud lapsevanematele ja toetajatele kaasaelamise eest!
Osalesid: Ralf K, Martin V, Karl V, Mihkel K, Tristan T, Joonas B, Marten L, Robin A, Uku Siim L, Steven K, Robert K, Martin L ja Oliver M.Mängude tulemused.
Mängu kommenteeris: Indrek Nuuma.

Akadeemia 2008 vanuseklassis I koht!

Nädalavahetusel 17.-18.03 osalesime meie 2007 akadeemias treenivate 2008 mängijatega Männiku hallis turniiril Apollo Cup 2018. Turniiril osales 8 võistkonda Eestist, kes oli jagatud kahte alagruppi. Meie vastasteks olid Pärnu JK, JK Merkuur-Juunior ja Nõmme Kalju FC. Saavutasime 3 võitu ja olime alagrupis esimesed. Poolfinaalis kohtusime FC Nõmme Unitediga. Meie mäng ei olnud kõige parem, kuid suutsime siiski finaali pääseda. Vastasteks seal taas JK Merkuur-Juunior. Suhteliselt kinnise ja vigaderohke mängu suutsime lõpuks enda kasuks kallutada ning 2:1 võiduga saime võidukarika pea kohale tõsta.
Turniiril mängisime kohati väga head jalgpalli. Proovisime leida endale sobivat olukorda – positsioonilist või arvulist ülekaalu ning pressida kõiki vastaseid kõrgelt. Tulime sellega suhteliselt hästi toime. Kokkuvõttes poiste poolt hea turniir, kust on treeningutel hea edasi minna. TUBLI!
Osalesid: Martin V (Turniiri parim vv), Mihkel K, Brandon M, Ronan T, Oliver K, Frederik V, Armin S, Joonas B, Samuel S ja Kaspar A.

Mängude tulemused.
Mängu kommenteeris: Indrek Nuuma.

Harju Laagri JK 2009 vanuseklassilt II koht

Turniiril osales 10 võistkonda, kes olid jagatud kahte alagruppi. Meie vastasteks alagrupis olid FC Levadia, Pärnu JK, JK Kratid ja Tartu FC Helios.
Alustasime mänge väga hästi ning tegime kõike nii nagu planeerisime, sellest ka 5:0 võit Levadia üle. Seejärel läksime positiivse emotsiooniga JK Krattide vastu ning lahkusime sealt võidukalt (2:0).
Peale kahte võitu lasti veidikene lõdvaks ning Pärnu JK vastu läks meil 15min, et end käima saada. Pärnukad nõelasid kähku kahe väravaga, kuid õnneks see poiste võitlusvaimu maha ei tõmmanud. Hakkasime mängima ründavamalt ning kiiremini, tänu millele saime ka värava kirja. Kahjuks aga jäi mänguaeg meile liiga lühikeseks, ning seisuks jäi 1:4 Pärnule.
Viimasest alagrupi mängust sõltus, kas mängime I või III koha peale. Tartu FC Heliose vastu oli võrdne mäng, avasime kiirelt skoori, ning püüdsime hoida seda seisu lõpuni. Viimastel minutitel aga lasime endale kiirrünnakust värava lüüa. 1:1 seisul ka mäng lõppes ning sellest piisas, et pääseda finaali.
Finaalis olime vastamisi teise grupi parimaga, FC Araratiga. Mäng oli kiire tempoga ning mõlemalt poolt väga ründav, väravavaht Risto pidi päästma meeskonda nii mitmelgi puhul, ka meie suutsime lüüa palli nii posti kui latti. Paraku oli vastane aga kahel korral täpne ja mäng lõppes seisuga 0:2.
Poistelt kokkuvõttes väga hea turniir, kus nad näitasid väga ilusat mängupilti.
Tänud ka kõikidele kaasaelajatele.
Osalesid: Risto K, Markkus, Marten S, Joel O, Fredy V, Kaur-Mattias K, Ken Indrek M ja Kregor K.
Mängude tulemused.
Mängu kokkuvõte: Indrek Nuuma, Rene Piirsalu.

Harju Laagri JK 2010 vanuseklassilt I koht

Turniiril osales 8 võistkonda, kes oli jagatud kahte alagruppi. Meie vastasteks olid KSK Põhja-Tallinn, JK Kratid ja FC Nõmme United Punane. Esimeses mängus kinkisime vastastele mõned liiga kiired väravad ja pidime vastu võtma kaotuse. Teistes alagrupimängudes saavutasime kaks kindlat võitu.
Poolfinaalis mängisime FC Nõmme United Musta vastu. Lõime mõned ilusad väravad ning koht finaalis oli tagatud. Finaalivastaseks oli meie alagrupikaaslane KSK Põhja-Tallinn, kellele esimeses mängus kaotasime. Taaskord algas mäng vastaste kiire väravaga, kuid erinevalt eelmisest korrast reageerisime hästi. Tekitasime palju väravavõimalusi ning olime ka kolmel korral täpsed. Tulemusega 3:1 olime finaali võitnud!
Kiitus poistele, kes mängisid tublilt ja head jalgpalli. Tänud ka kaasaelajatele!
Osalesid: Kregor, Märten, Oliver, Oskar, Tõnis, Sverre, Ferdinand, Kristofer ja Morten
Mängude tulemused.
Mängu kommenteeris: Indrek Nuuma.