SpringCup on Harju JK poolt igal kevadel korraldatav noorte jalgpalli suurturniir, kus osalevaid mängijaid pea iga aasta ligi 1000 ning võistkondi nii Eestist kui ka kaugemalt. See assta toimub 9 erinevat turniiri seitsmes erinevas vanusklassis.

Teeme kõvasti tööd, et pakkuda veelgi kvaliteetsemat ja huvitavamat turniiri nii mängijatele, treeneritele ning toetajatele kui eelmistel aastatel. Ettevalmistused käivad täie hooga ning huvi turniiri vastu on suur. Et pakkuda väga rahvusvahelist kogemust Eesti pinnal, kus klubisid oleks paljudest erinevatest riikidest meie parimatega mõõtu võtmas, siis 2017 aasta kevad tõotab tulla väga põnev.

Selleks aastaks oleme saanud turniirile jällegi väga tugevad võistkonnad meie lähiriikidest ja kaugemaltki. Tulemas on Rootsi ühe tugevaima akadeemia järelkasv, Stockholmi AIK, kes eelminegi aasta olid esindatud ühe võistkonnaga 2006 vanuseklassis, tulevad seekord taset näitama kahes vanusegrupis. Samuti eelmisel aastal osalenud ja teadatuntud tugevad noortevõistkonnad nagu näiteks Dinamo Minsk Valgevenest, HJK ja FC Honka Soomest, FS Metta Lätist ning paljud teised.

Eelmainitule lisanduvad esimest korda esindatud võistkond Inglismaalt, aastaid Premier Leagues mänginud Birmingham City FC kasvandikud.

Muidugi on omalt poolt tugevat konkurentsi pakkumas meie enda Harju JK võistkonnad ning teised klubid Eestist.

On oodata põnevat jalgpalli rohket kevadet!

Lisainfo: www.springcup.ee