Üritused

IFTC

Harju Jalgpallikool korraldab igal suvel traditsioonilist linnalaagrit Euroopa tippklubide treenereritega. Linnalaager on suunatud peamiselt edasijõudnud mängijatele, et ammutada uusi ja huvitavaid kogemusi tipptreeneritelt välismaalt. Eelmistel aastatel on meid külastatud järgnevad klubid: SL Benfica, FC Porto, Sporting Clube de Portugal (kõik Portugalist), Dinamo Zagreb (Horvaatiast), FC Bayern München (Saksamaalt), Arsenal FC (Inglismaalt). Igal aastal oleme püüdnud oma laiet haarendada ja pakkuda mängijatele uus ja huvitav ning professionaalne kogemus.

Miks korraldame linnalaagrit? Tahame Harju JKs pakkuda alati oma mängijatele parimaid tingimusi arenemiseks. Selleks, et areneda vajavad mängijad parimaid treenereid ja uusi kogemusi. Tuues treenereid erinevatest tippklubidest üle Euroopa Eestisse, selle asemel, et reisida ise kaugele teistesse riikidesse ja üritada avada “kinniseid uksi”, suudame pakkuda oma mängijatele uusi, huvitavaid ja arendavaid kogemusi siinsamas, meie enda kodus. Tippklubide võõrustamine on meie klubile alati suur privileeg ning üritame pakkuda kõigile meeldejääva kogemuse.

Peakorraldaja:

Lauri Nuuma

Harju JK spordidirektor

lauri.nuuma@harjujk.ee

 

Rahvusvaheline treenerite seminar (RTS)

IFTC raames toimub alati seminar treeneritele. Seminari peamine eesmärk on laiendada treenerite silmaringi, tekitada diskussioone erinevate metoodikate ja õpetamisstiilide vahel ning lahkuda uute ja huvitavate ideedega. Treeneritele oleme jaganud teadmisi Portugali, Hispaania, Horvaatia, Saksamaa ja Inglismaa tippklubidelt. Seminari kestvus on tavaliselt 2-3 päeva ja koosneb näidistreeningutest erinevate vanusegruppidega ning teoreetilistest loengutest.

Treeneritel on võimalus, seminaril täies mahus osalemise eest, saada EJL poolt akrediteeritud diplom, mis kvalifitseerub täiendkoolitusena.

Peakorraldaja:

Lauri Nuuma

Harju JK spordidirektor

lauri.nuuma@harjujk.ee

Tagasi ülesse

Koostööpartnerid

© 2018 - Harju Jalgpallikool | Built by EstPress