Harju JK Akadeemia 2003 võistkond osales 8.-10. augustil Stockholmis BP Stadium Cup B11 vanuseklassi turniiril. Jäime kokkuvõttes jagama 5.-8. kohta, turniiril osalesid võistkonnad Rootsist, Soomest, Eestist, Lätist ning Norrast. Vaata meie võistkonna tulemusi.

2003 võistkonna jaoks oli tegu sel suvel juba kolmanda korraga osaleda rahvusvahelisel turniiril, varasemalt sai mängitud Led Lenser Cup’il Saksamaal ja Helsinki Cup’il Soomes. Turniir algas meile ootamatult halvasti; mängisime korraldajate Brommapojkarna-ga ning kui vastastel õnnestus kõik, mis ette sai võetud, siis ilmselgelt oli meieni jõudnud tõeline ebaõnne rada ning kindel kaotus oli seega tõsiasi. Uus päev tõi aga uued võimalused ning võtsime kindlad võidud tugevate Rootsi meeskondade vastu. Teise päeva edu tagas meile pääsu veerandfinaali, kus ees ootas Stockholmi AIK. Kuna tegu oli juba päeva kolmanda mänguga, tähendas see mõlema võistkonna jaoks korralikku väsimust ning võiduvõimaluse sai hetkel vaimu poolest tugevam meeskond. Seekord jäi peale AIK 3:1 ja sellega lõppes ka meie turniir.

Kolmandal päeval pidasime sõprusmängu veerandfinaalis välja langenud IFK Gõteborgi vastu. Näitasime selle Rootsi võistlusreisi parimat mängu ning ei tea, kas tegemist oli stressivaba olukorra või vastase väsimusega, kuid 3:2 võit ilusa mängupildiga pakkus tõelise elamuse. Reisilt oli kaasa võtta palju positiivset nii mänguväljakul kogetust kui ka väljaspool väljakut ning konstruktiivselt sai läbi analüüsitud ka negatiivsemad hetked, et järgmisel korral taas tugevamad olla!

Võistkonna koosseis: Karl Volkovskis, Kirill Antonov, Kristjan Hein, Taaniel Usta, Kaspar Rõõmussaar, Aiden Madisson, Sten Marten Viira, Remo Nakström, Henri Korts, Daniil Sakarias.