Alagrupis olid meie vastasteks FC Flora, PK-35 ning Kouvolan Sudet. Esimesel alagrupi päeval tegime väga head mängud: lõime rohkelt iluväravaid, jagasime efektiivselt sööte ning kaitsefaasis töötasime agressiivselt, mille tulemusena õnnestus vastastel lüüa meile vaid ühe värava. Väravatevahe peale alagruppi oli 13:1, mis tagas alagrupis I koha.

Teise päeva poolfinaalis oli meil vastas Nõmme Kalju FC. Võtsime kindla 7:0 võidu ning jõudsime finaali. Finaalis kohtusime mänguväljakul juba PK-35 meeskonnaga, üritasime kohtumist palliga mängides domineerida kohe algusest, kuid pärast mitut head võimalust ei suutnud me siiski väravat lüüa. Meie kahjuks läks vastane 1:0 juhtima ning poolaja viimastel sekunditel suutsid vastased juba 2:0 ette minna. Poisid pingutasid terve teise poolaja kõvasti, et väravaid tagasi lüüa, kuid kahjuks oli seekord vastane meist kavalam ning lõi veel 2 lisaväravat. Poistega saab väga rahule jääda, kuid üks mäng jääb kripeldama. Selle vea parandame varsti, sest oleme veel noored, õpime ja läheme ainult paremaks!