11. oktoobril osalesime Akadeemia 2006 poistega Harju Cup-il 2007 vanuseklassis! Koostatud sai kaks enam-vähem võrdse tasemega meeskonda, kuhu lisatud ka mõned poisid teistest treeninggruppidest.

Harju Jk Punane pidas alagrupis kolm mängu, millest 2 võitsime ja ühe kaotasime. Mängu pilt oli väga positiivne – pall liikus platsil hoogsalt ja sekka oli näha ka ilusaid individuaalseid sooritusi. Ainuke kaotatud mäng läks sel korral meie endi eksimuste nahka, mis vastastel oskuslikult ära õnnestus kasutada. See aga tähendas omakorda seda, et veerandfinaalis kohtusime Narva Transi poistega. Mängutempo oli kõvasti kiirem kui eelmistes mängudes, kuid hoolimata sellest saime hästi hakkama. Vastaste kauglöökide vastu meil kahjuks rohtu ei olnud ning lõpuks ei suutnud poisid palli enam pidurdada. Mängisime edasi 5.-8. koha peale FC Infonet M-ga. Uued vastased meid enam pidurdada ei suutnud ja võtsime kindla võidu. Kokkuvõttes 16-ne võiskonna seas 5nda koha jagamine. Saime 3 võitu ja kaks kaotust ning lõime kokku 22 väravat.

vs FC Infonet M 6:0

Osalesid: Ralf, Kristjan, Sander, Tony, Romet, Kristofer, Karl.

Harju Jk Valge võitis kõik kolm alagrupi mängu kindla ülekaaluga. Mängude tempo oli küllaltki aeglane, mis võimaldas meil kohati näidata väga ladusat meeskonnamängu. Seega alagrupi võit ja veerandfinaalis ootasid meid juba vaprad klubikaaslased Harju Jk Musta nime all. Veerandfinaal oli samuti meie kontrolli all, kuid nüüd oli mängutempo juba tuntavalt parem. Poolfinaalis saigi juba proovida ka kõrgema tempoga mängu. Üritasime vallata palli ja tekitada võimalusi, mis õnnestus päris hästi. Vastased olid aga oma värava all eriti tublid ning päästsid 3-4 korda palli joone pealt ära. Lõpuks mängisime vastase siiski üle ja tulemuseks 1:0 võit! Finaalis kohtusime Narva Transiga; mängu esimese poole valdasime väga hästi palli, kuid võimalusi väga palju ei tekitada ei õnnestunud. Seejärel näitasid aga vastased oma löögioskust ning paar päris “ulmelist” väravat lõhkusid meie mängu ära. Leidsime veel mõned võimalused väravale löömiseks, kuid sel korral ei läinud meil õnneks. Kokku 16-ne võistkonna seast 2 koht – saime 5 võitu ja ühe kaotuse ning lõime kuues mängus kokku 19 väravat.

vs Narva Trans 0:5

Osalesid: Sebastian, Robin, Patrik, Oliver, Hugo R, Hugo K, Tristan.

Lõppsõnaks võiks öelda, et on rõõm näha meie ridades nii palju häid mängijaid, kes on palliga julged ning suudavad näidata väga ilusat mängu. Lisaks oleme üle saanud varasematest keskendumise probleemidest ning kõik poisid pingutasid kõvasti kuni turniiri lõpuni.

Turniiri parimaks mängijaks valitia Harju Jk Valge mängija Patrik.