Esindusmeeskonnal on käesolev aasta kindlaks eesmärgiks tõusta II liigasse. Hooaja ettevalmistusel on eelkõige keskendutud meeskonna komplekteerimisele nii, et liiga alguse ajaks oleks koos ühtne ja stabiilne meeskond, kus kõik mängijad oleks võimelised kandma vastutust ja hoidma kõrget taset nii mängudel kui treeningutel.

Eelmist aastat meenutades oli kindlasti suureks probleemiks vigastuste sage esinemine, mis jätsid meeskonna hooaja teisel poolel väga hätta. Loodame see aasta seda probleemi kindlasti ennetada ja vältida ning säilitada head tulemused terve hooaja vältel, sest edasi sammumise jaoks on vaja stabiilsust ning suurt tahet. Meeskonnal on ka plaanid paigas enne hooaja algust osaleda 2-3 sõprusmängul ning paaril turniiril, et koostööd lihvida ning katsetada erinevaid formatsioone.

Meeskonna uus peatreener Norman Põder kostis järgnevat: „Isiklikult loodan tuua endaga kaasa meeskonda natuke teistsugust aurat väljakul ja väljaku kõrval, et saaksime kõik üheks meeskonnaks ja oleksime koos valmis midagi suurt saavutama, sest kindlasti ei piirdu meie plaanid II liigaga. Tahame viia meeskonna kõrgemale, kus oleks siis noortel võimalus see üle võtta ja mängida Eestis kõrgtasemelist jalgpalli parimas keskkonnas.“

KOOS OLEME PARIMAD!