Pühapäeval osales HJK Akadeemia 2007 võistkond EJL jalgpallihallis toimunud Flora Cup-il, kus mängimas kokku 24 võistkonda. Alagrupis olid meil vastas Raplamaa Jk, FC Flora Roheline ja FC Helios Kollane võistkonnad. Tasemevahe oli päris suur ja võitsime kindlalt kõik kohtumised!

Poisid mängisid väga hästi ning suutsime palli mitte kõige suuremal väljakul väga hästi vallata. Järgnes vahegrupp, kus kohtusime Nõmme Kalju KMM ja MRJK võistkondadega. Nüüdseks oli mängutempo juba natuke kiirem, kuid poisid jätkasid samas vaimus ning mõlemast mängust saime suured võidud.

Finaalis oli meile vastaseks FC Infonet D võistkond ning kohtumine ise oli juba hoopis teise iseloomuga. Esimestel minutitel läks poistel aega, et harjuda agressiivsete vastaste ja nende veel agressiivsemate “fännidega”. Hoolimata sellest saime mängu oma kontrolli alla ja läksime 2-0 juhtima. Poisid lõid ohtralt häid võimalusi ja tegid ilusaid rünnakuid, kuid viimasel kahel minutil eksisime kaks korda küllaltki lihtsates olukordades, lastes vastastel viimasel sekundil mängu viigistada. Järgnesid penaltid, kus olime taas kindlad ja võtsime võidu.

Kokkuvõtes olid poisid pika päeva jooksul ülitublid. Alagrupis ja vahegrupis sai igas kohtumises hoitud kõrget mängutaset ja vastastele väga sõnaõigust ei antud. Saime mängida palju erinevatel positsioonidel ja kaasata rünnaku ülesehitamisel ka väravavahti. Kuigi vahepeal tuli üks mängija vähemaks võtta, püsis pall ka vähemuses mängides päris hästi meie käes. Lisaks tugevale meeskondlikule mängule oli näha ka palju individuaalselt häid sooritusi. Samuti oli rõõm tõdeda, et poisid käitusid pikal ja õhtusse veninud turniiril väga hästi.

Tulemused: vs Raplamaa Jk 8:0 vs FC Helios Punased 12:1 vs FC Flora Rohelised 6:1 Vahegrupp: vs Nõmme Kalju KMM 5:1 vs MRJK 5:1 Finaal vs FC Infonet D 2:2 pen 3:1.

Osalesid: Kristjan, Patrik, Romet, Hugo, Tony, Sebastian, Oliver, Sander.